רשת צל

 

האקלים  הים תיכוני בישראלי, מזמין אותנו לצאת החוצה לאויר הפתוח. אולם, קרינת השמש טומנת בחובה לצד ההנאה גם סכנות בריאותיות לבני האדם , החי והצומח, ואף בכל חפץ או מכשיר

אחד הפתרונות הזולים והמהירים הוא רשת צל

רשת הצל היא פתרון לישיבה בחוץ ביום שבו השמש מעיקה אך רוצים ליהנות מהקיץ הישראלי.

 ניתן להניח רשת צל מעל חצרות, גינות,ברכות ומעל כל שטח פתוח, ובכך לאפשר שהייה בחוץ גם כאשר הטמפרטורות גבוהות.

רשת הצל מסננת את קרני השמש ויוצרת סביבה מוצלת בה ניתן לשהות ולהיחשף לפחות שמש. רשת הצל יוצרת תחתיה אקלים נוח יותר בו ניתן ליהנות מטמפרטורות נמוכות יותר ופחות סכנה לנזקים העשויים להיגרם מחשיפה לקרינת השמש.

רשת צל מגנה על צמחים ובעלי חיים הפגיעים לשמש באותה מידה כבני האדם. הנחת רשת צל מעל מקום רביצתם של בעלי חיים ויוצרת להם סביבה נעימה יותר לשהייה, מקררת את גופם ובכך מפחיתה תמותה.

רשת הצל מורידה את הטמפרטורות וחוסכת את הצורך בהוצאות על קירור

רשת הצל מגנה גם מפני מפגעי רוח עזה בכך שהיא מתוחה מעל השטח עליו רוצים להגן. רשת הצל מתוחה באמצעות טבעות מתכת עמידות ותפירה מחוזקת, כך שאורך החיים של רשת הצל עולה על כמה עונות. ניתן להסיר את רשת צל , לאחסנה ולהחזיר אותה לשימוש על פי הצורך.

 בנוסף, רשת צל שימושית מאוד ביצירת תחושת פרטיות. כאשר רוצים לתחום אזור מסוים ניתן לפרוש מעליו את רשת הצל ובכך ליצור הפרדה בין החוץ לפנים ולאפשר פרטיות. ניתן לרכוש רשת צל בגדלים שונים ומגוונים, בסגנונות ובדוגמאות לפי בחירה. רשתות צל מגיעות בשלל צבעים. רשת הצל למעשה עשויה באריגה ובצפיפות אריגה משתנה. ניתן להשיג רשתות צל הארוגות בצפיפות אריגה הנדרשת לאחוז חסימת השמש הנדרש, אחד הגורמים הקובעים את אחוז הצל המתקבל הוא הצבע של הרשת , ככל שהצבע כהה יותר כך אחוז הצל גבוהה יותר, לדוגמא רשת צל בצבע שחור יכולה להגיעה לכ-90% צל ומאידך רשת צל לבנה תגיע לכ-50% צל

מוזמנים להתרשם מהמגוון הרחב של רשתות צל 

צור קשר

 

להלן פרטי ההתקשרות עמנו:

 

טלפון (רב קווי) : 03-9244506/7
דואר אלקטרוני: office@a-t.co.il

חדש- סלולרי עם וואטסאפ:

 050-8844640 (מענה מקצועי ומהיר בשעות הפעילות)

חדש - סלולרי WHATSAPP ישירות למחלקת סוככים:

050-9898581 (מענה מקצועי ומהיר בשעות הפעילות)

כתובתנו - רחוב היצירה 9 פתח תקווה

מוזמנים להגיע בשעות הפעילות 8.00-17.00 ולהתרשם מהמוצרים שלנו 

 

כל הזכויות שמורות לא.ת. מוצרי ברזנט בע”מ © 2012
בניית אתרים - Powered by DigitalST